Toplu sms fiyatları

Toplu sms fiyatları şirketten şirkete değişiklik gösterdiği gibi alacağınız miktara göre de değişiklik gösterebilmektedir. Toplu sms alırken eğer müşterilerinize ait datalarınız varsa bunların sayısının bir kaç katını ilk satın almanızda belirlemeniz, yapacağınız kampanyaların aksamadan devam etmesini sağlayabilir. Toplu mesaj alımlarınızda yaptığınız harcamalara ait ödeme çıktıları ve kullanım raporlarınız hesabınızda yer alacaktır. SMS satışlarında en önemli kriter yaklaşık olarak yapacağınız çalışmalarla ilgili danışmanlık almanız olacaktır. Çalışanlarımız her gün onlarca firmanın yüz binlere varan ödemelerini kontrol etmektedir. Bu sayede işleriniz veya sektörünüz ile ilgili size doğru ve kampanyanızda işe yarayacak bilgiler sunulacaktır. Çalışmalarınızın detaylarını ve başarı dönüşümlerini takip etmeniz, mesajlarınızı paket paket gönderirken etkili içeriği bulmanıza yardımcı olacaktır. Mesajları gönderirken dikkat çekici bir içerik kullanmanız müşterilerinizin mesajını okumasına ve gerekli yönlendirmeleri sağlamanıza yardımcı olacaktır. Firmanızın web sitesinden yada mesaj panelinden kaç kişinin sitenize yönlendiği ile ilgili bildirimler alabilirsiniz.

Toplu SMS fiyatları zaman zaman piyasalardaki artışa göre değişkenlik gösterse de genellikle büyük oranlarda artmamaktadır. Mas gsm toplu sms olarak müşterilerimizle olan çalışmalarımızda belirli taahhütler sağlanırsa yıl boyu sabit fiyatlar kullanabilmekteyiz. Bu tarz istekleriniz olduğunda satış yetkililerimizle iletişime geçerseniz gerekli bilgileri ve koşulları alabilir, kampanyalarınızı bu çerçevede yönetebilirsiniz.

Son ve güncel fiyatlarımızı toplu sms ve mesaj fiyatları sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz. 5 Milyon üzeri toplu sms fiyatlarında satış yetkililerimizle konuşmanız daha iyi bir verimde fiyat almanıza yardımcı olacaktır. Lütfen fiyat ve performanslara dair ön görüler isterken sektörünüz ve firmanız hakkında detaylı bir tanım yapınız.

 

Toplu SMS Şirketleri

Toplu SMS 2010 yılından itibaren hızlı bir şekilde hayatımıza girdi. Toplu SMS şirketleri de bu tarihlerden itibaren hızla yayıldı ve bazıları bugünlere kadar ulaştı. Toplu SMS firmalarının sürekli olabilmeleri ve günümüze kadar ulaşabilmeleri aslında birer başarı öyküsünü içinde barındırıyor. MAS GSM olarak toplu sms hizmeti verdiğimiz ilk günlerden itibaren public topladığımız datalarla birlikte reklam hizmetlerimizi sürdürdük. Güvenilir bir Toplu SMS firması olabilmenin firmamız için öncü ve en öncelikli hedef olduğunun farkındaydık. Dolayısıyla şartlar ne olursa olsun bu hedeften şaşılmadı ve günümüzde ulusal firmaların tercihi haline gelen bir SMS firmasına dönüştük.

Toplu SMS şirketlerinin zaman zaman uyguladığı kampanyaları yılın her döneminde uygulamayı kendimize misyon edindik. Zaman zaman ek sms gönderimlerini müşterilerimize hediye ettik. Bu SMS’ler ile birlikte firmaların bizden fazlasıyla memnun kaldığına da şahitlik yaptık. Toplu SMS şirketleri nerede olursa olsun her zaman reklamın en hızlı yolu olarak dünyadaki tüm firmalar tarafından tercih edildi. Firmada bir yöneticiyseniz bilirsiniz ki reklam dönüşlerinizi ölçmek, etkinin her zaman aynı olup olmadığını kontrol etmek gibi işlemler oldukça fazla zaman alır. Bunlar yetmez gibi bir de tasarım kararı ve aşaması derken neredeyse bir hafta reklam hazırlığı ve reklamdan sonraki süreçte değerlendirme süreci alır. Bundan dolayı toplu SMS reklamları anında etki sağlamakta ve hazırlaması bir kaç dakika sürmektedir. Toplu SMS gönderimlerinde başarılı bir yol izlemeniz için yapacağınız şeyler güvenilir toplu sms firması seçmek olacaktır.  Başarılı bir toplu sms firması seçtiğinizde kampanyanızı kısa süre içerisinde ki bu kısa süre genellikle maksimum bir günü temsil etmektedir, yüz binlerce kişiye ulaşabileceksiniz. Markanızın bilinirliğini arttırmak için bundan daha iyi bir yol olduğunu söylemek pek mümkün değildir.

Her gün yüzlerce reklama mobilden ve bilgisayardan maruz kalan kullanıcılar SMS reklamlarını aylar sonra bile telefonlarında görebiliyor ve genellikle bu reklam mesajlarını silmiyorlar. Siz de SMS reklamları ile markanızın bilinirliğini arttırmak, belirli müşteri tiplerine ulaşmak, gelecek reklamlarınızda daha az harcamalar yapmak istiyorsanız bu yöntemi kullanmak için hemen uzmanlarımızla birlikte bir mesaj oluşturabilirsiniz ve denemenizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

toplu sms yolla

Toplu sms yolla amaçlı başlatılan toplu sms kampanyaları sonucunda  bir çok firma yatırımlarından fazla bir şekilde toplu sms dönüşümleri sağlamışlardır. Bir firma her alanda reklam yapabilir ve yapmalıdır da çünkü her platformun kendine has bir kitlesi ve bu kitleyi yönetebilecek kriterlerleri bulunur. Toplu sms reklamları genelde en son denenen reklam kampanyaları olarak görülse de ticari başarıya ulaşmış kişilerin öncelikle toplu sms reklamlarına yöneldiği bilinmektedir. Bir kaç saat içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmanın ve bunlar üzerinde hemen etki alabilmenin başka alternatif yollarını aramak şimdilik uzak ihtimal olarak görülebilir.

Toplu sms yolla diyen firmalar toplu sms kampanyaları ile kazandığı gibi aynı zamanda gelecek dönemlerde de mükemmel bir alt yapı oluşturmaktadırlar. Toplu sms şirketlerinde yapılması gerekenler numaraları kategorisel olarak sınıflara ayırmaktır. Eğer kategorilenmiş numaralar bulunuyorsa yapılacak işlemler sadece smslerin gönderimini başlatmak ve çalışmaları ölçümlemek için raporları tutmaya başlamak olacaktır. Firmalar arası çalışmalarda bir çok kişi ve kurumun dönüşlerine göre SMS reklamları etkisini ilk üç gün içerisinde gösteriyor. Bu durum sektör sektör de farklılık gösterebiliyor. Örneğin uzun dönem yatırımlarından biri olan gayrimenkul sektöründe bu dönem bir seneye kadar çıkabiliyor. Telefonunda gayrimenkul yada emlak araması yapan kişiler aylar sonra bile reklamı hatırlayabiliyor. Bu tip sebepler, mobilin günden güne artması ve sayamadığımız bir çok sebep nedeniyle toplu sms yolla kampanyaları fazlasıyla dikkat çekici ve dönüşümü yüksek alanlara ilerlemektedir. Firmaların yeni ve ilerici reklam modelleri gösteriyor ki, sms reklamları oldukça yararlı ve büyük firmaların, bankaların, uluslararası kuruluşların ana tercihi olmaya devam ediyor. Sms reklamları ile ilgili günümüzde bir çok alternatif bulunuyor ve bu alternatifler üzerinden reklam kampanyaları sayılabiliyor. Dönüşümler anında müşteri tarafına sunulabiliyor. Eski dönemlerde sms sistemlerindeki en büyük sorunsal yapılan işlerin eksikler içermesi ve içeriğin hak edilen düzeyde erişilebilir seviyelere ulaştırılamamasıydı oysa ki sms reklamları günümüzde anlık olarak iletildi/beklemede/okunmadı gibi parametreler yardımlarıyla kullanıcılara sunuluyor ve reklam verenler başarının ölçümlemelerini kolaylıkla sağlıyorlar. Toplu sms yollamak yada toplu sms kampanyaları hakkında detaylı bilgi talebinde bulunmak için müşteri yetkililerimizle hemen görüşebilirsiniz.