Toplu sms bayiliği veren firmalarla çalışmalar

Toplu sms bayiliği veren firmalarla çalışmalar yaparken öncelikle dikkat ettiğiniz konunun fiyat olduğunu biliyoruz. Mas Gsm olarak sektörün en deneyimli firmalarından biri olmanın avantajını ve tecrübesini kullanırken bu sektörün inceliklerini ve müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımanın önemini gösterecek detayları da bayiliğimizi verdiğimiz firmalara vermekten gurur ve onur duyuyoruz.

 

Dikkat etmeniz gereken en önemli noktanın da sms fiyatları olmadığını sizlere hatırlatmak istiyoruz. Sms sektöründe en çok önem gösterilen konu smslerin zamanında gitmesi ve müşteri hassasiyetlerinin korunması durumlarıdır. Bir kampanya yapan müşteriniz olduğunu düşünün ve reklamlarını haftalık bir ürüne uygulamak istediğini söylesin; bu durumda indirim periyodu dolmadan müşterilerine sms atmak firmanın avantajına olacak ve satışlarını arttıracaktır fakat bu indirim dönemi bir kaç gün ile sınırlı ve sms göndermede sorun yaşanıyorsa çok büyük bir problemle karşı karşıya olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bu tip durumlarda Mas Gsm her  zaman yanınızda olacaktır, farklı sms sunucu alternatifleri ile böyle bir sorunu belirtmeniz durumunda direkt müdahale edilerek müşterinizin sorunu çözüme kavuşacaktır.

Birçok sms bayiliği yapan firma en çok internet teknolojileri sektöründe çalışan müşterilerinden kar elde etmektedir çünkü bu tarz firmalar üyelerine sürekli mesaj atarlar ve özel günlerin haricinde normal günlerde de sms servislerini sürekli olarak kullanırlar. böyle bir müşteri ile karşılaşmanız kazançlarınızı kısa sürede arttıracağınız anlamına gelirken aynı zamanda maliyetlerinizin artacağı anlamına da gelmektedir. Fakat bu artan maliyetlerin yanında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da müşteri memnuniyeti olacaktır çünkü teknoloji sektörünün içindeki müşteriler birçok teknik konuda beklenenden ve alışılagelenden fazlasını sizlerden talep edecektir. Sebepler ve koşullar her  zaman için bu tarz müşterileriniz için daha önemli olacaktır. Toplu sms bayilik işi yapıyorsanız ve bu tarz bir müşteri ile birlikte olduğunuzda da Mas Gsm yanınızda olacaktır ve size en iyi hizmeti sunmak için yazılım ekibiyle destek verecektir.

Mas Gsm yazılım ekibi:

  • Sektörün en tecrübeli elemanlarından seçilmiştir.
  • Bir çok web platformunda teknolojiler kullanmaktadır.
  • Geleceğe yönelik teknolojiler geliştiren firmalardan düzenli olarak eğitim almaktadırlar.
  • Satış ve pazarlamada kolaylık sağlayacak standartları arge projeleri dahilinde sistemlere uygulamaktadırlar.
  • Müşteri odaklı tutumları ile sistem görünümüne ve tasarımına önem vermektedirler.
  • Sürekli şirket içi eğitimler ile müşterilerin isteklerini değerlendirirler.
  • Satış ekibi ile koordine olmaları sayesinde tüm satışlar için ekibe teknik destek sağlamaktadırlar.

Böylesine bir ekibe ulaşmanın ve bir arada tutmanın zor bazı şartlar gerektirdiğinin farkındayız fakat Mas Gsm olarak yazılım ekibimiz de toplu sms bayiliği verdiğimiz firmalara desteğini esirgememektedir.

toplu sms bayiliği veren firmalar

 

 

“Toplu sms bayiliği veren firmalarla çalışmalar” için 4 cevap

  1. bayilikte alımlar yaptıkça kazanç artar mı, ne kadar komisyon veriyorsunuz

Yorumlar kapatıldı.