Toplu Sms Paket Fiyatları

Toplu sms paket fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Toplu sms alacak firmaların fiyat araştırması yaparken genelde ilk mesaj alımları için değil sene süresince aldıkları fiyatları baz almaları gerekir. Üstünlük sağlayan paketlerin mesaj sayıları değil analiz ve yazılım sistemlerine sağladıkları garanti olduğu söylenir. Fiyat alınırken firmaların geçmişi ve ellerindeki potansiyel müşteriler de o kurumu tercih ederken göz ardı edilmemesi gereken fiyat kriterlerine eklenmelidir.

Toplu sms paketi fiyatlarında Masgsm uzun yıllardır fiyatlarını sabit tutmaya çalışmaktadır. Firmanın argesinde yapılacak yenilikler müşterilerin fiyatlarını etkilemesin diye her geliştirmede minimum maliyet esasları kriter olarak alınır. Genelde toplu sms firmaları sms satışı akabinde yaptıkları her güncelleme veya yazılım talebi için ekstra ücretler talep etmektedir.

Masgsm’in müşteri portföyünün büyük bir kısmını elektronik ticaret siteleri oluşturmaktadır. Bu sebeple yapılan sms alımlarında yazılım desteği sağlamak için tecrübeli bir programlama ekibi görev almaktadır. İşinize, sektörünüze ve kullandığınız yazılım dillerine göre geliştirilen api sistemleri ile birlikte her geliştirmenizde firmanız yazılımcılarına sms modülleri uğraşma yükü getirmezsiniz. Toplu sms paket fiyatları içerisinde yer alan yazılım desteği ile kısa sürede mesaj kullanımlarını yazılımınıza entegre edebilirsiniz. En ucuz toplu sms fiyatları aldığınızı düşündüğünüz firmalar ile Masgsm Toplu Sms firmasının yazılım desteğini de karşılaştırdığınızda en uygun fiyata sms almak için daha fazla beklemenize gerek kalmayacaktır.

toplu sms entegre paket fiyatları
toplu sms paket fiyatları ve en uygun yazılım desteği

Toplu sms fiyatları

Yukarıdaki link ile toplu sms fiyatlarına ulaşabilir ve daha fazla alım için müşteri temsilcilerimizden uygun fiyatlar alabilirsiniz.