Hakkımızda

Yarının sms çözümlerini, bugün sunuyoruz!

BİZ KİMİZ

Mas GSM, Mobil İletişim hizmetleri alanında sektöre kıymet katmak ve Kurumsal SMS hizmeti sunmak üzere 2010 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sanayi ve teknolojide oluşan gelişim ve değişimler, özellikle ulaşım, iletişim ve firmamızın da içinde bulunduğu informasyon teknolojilerinde ortaya çıkan yenilikler ve gelişmelerle beraber kalitesini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir kanı haline gelmiştir.

Müşterilerimiz kullanımı en kolay, en tecrübeli, hızlı erişime ve teknik servise haiz olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak alan kişi taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve devamlı gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Mas GSM, kaliteyi ve performansını devamlı geliştirerek pazar oranını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, AR-GE çalışmaları sayesinde hep bir adım önde olmayı başarmıştır.

Mas GSM, alan kişi odaklı çalışmalarında ekibine müşteri gibi düşünmeyi benimsetmiş ve müşteri memnuniyetini her konuda sağlamayı, başarıyı arttıranın ilk şartı olarak belirlemiştir. Bu gün itibariyle 26.370 müşteri portföyüne haiz Mas GSM; rakipleri arasında ön planda yer almıştır.

Hakkımızda