Sesli Mesaj Mas Gsm

İLETİŞİM

Sesli Mesaj servisi, dilediğiniz bir ses kaydının, bir ildeki, ilçedeki ya da belli bir mahalledeki telefon numaralarına, hatta dilerseniz sadece sizin belirleyeceğiniz numaralara, aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden son derece hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir mesaj servisidir.

Sesli Mesaj Servisi ile kendi yaptığınız ses kayıtlarını, bir ajansa hazırlattığınız ses kayıtlarını ya da DJ'lerimiz tarafından Sizin için hazırlanacak ses kayıtlarını gönderebileceğiniz gibi dilerseniz ürününüzün reklam kayıtlarını da gönderebilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz mesajlarınızın numara bazında iletim raporlarını alabilir, hangi numaralar tarafından dinlenip dinlenmediğini öğrenebilir, geçersiz numaraları ayrıştırabilirsiniz.
Ve elbette sadece alıcısına ulaşan mesajlarınız için para ödersiniz.

Sesli Mesajla Hedefinizi 12'den vurun!
Sesli Mesaj aracılıyla, markanız, ürün veya hizmetlerinizi, hedeflediğiniz bir ildeki, ilçedeki hatta mahalledeki insanlara çok kısa sürede ve çok ekonomik koşullarda tanıtabileceksiniz...

Sesli Mesaj Samimidir!
Sesli Mesaj ile dilerseniz ulaşmak istediğiniz kitleye bizzat kendi sesinizle ulaşabilirsiniz. Güven veren ve dostça bir ses tonu, geleneksel görsel reklam/tanıtım yöntemlerinden kuşkusuz daha etkili ve daha kalıcı olacaktır.

Sesli Mesaj Hızlıdır.
Aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden mesajınız alıcılarınıza son derece hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Sesli Mesaj Ekonomiktir.
Sesli Mesaj geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar.

Sesli Mesaj Pratiktir.
Sesli Mesaj Servisi ile kendi yaptığınız ses kayıtlarını, bir ajansa hazırlattığınız ses kayıtlarını ya da DJ'lerimiz tarafından Sizin için hazırlanacak ses kayıtlarını belirleyeceğiniz hedef kitleye göndermek çok kolay, çok pratiktir.

Sesli Mesaj Güvenilirdir, Raporlanabilir
Sesli Mesaj ile yapılan reklam ve duyuruların gerçekten hedefine ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, gönderdiğiniz her bir mesajın alıcısına teslim edilip edilemediğini görebilir ve sadece yerine ulaşan mesajlarınız için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.

Günümüzde artan rekabetin kurumlar için tehdit oluşturmaya başlaması, reklam ve kampanyaların önemini aynı oranda arttırmaktadır. Bu durum kurumları, ürün ya da hizmetlerin duyurulmasında, tanıtımında farklı ve daha etkili iletişim yöntemleri kullanmaya sevk etmektedir. Farkı ve etkinliğiyle öne çıkan en önemli iletişim yöntemlerinden biri de Sesli Mesaj yöntemidir.

Sesli Mesaj Servisi aşağıdaki alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır;
* Kampanya ve ürün tanıtımları
* Açılış, Mağaza tanıtımları
* Fuar, konferans, seminer bilgi hizmetleri
* Müşteri Memnuniyeti uygulamaları
* Müşteri bilgilendirmeleri
* Siyasi parti, aday tanıtımları
* Miting, Kongre, toplantı bildirimleri

Adres Defteri ve Sesli Mesaj
Müşterilerinizi / Üyelerinizi kaydedin, gruplandırın. Dilerseniz kayıt bazında dilerseniz grup bazında fonksiyonel mesajlar gönderin.

Detaylı İletim Raporları
Tarafımızdan sağlanan iletim raporları ile gönderdiğiniz mesajların hangi alıcılara iletilip hangilerine iletilmediğini raporlayabilir ve yeni etkinliklerinizi bu bilgiler ışığında planlayabilirsiniz.

İleri Tarihli Mesaj Gönderimi
Mesajlarınızı dilerseniz hemen dilerseniz ileri bir tarihte iletilmeye başlanmak üzere gönderebilirsiniz. Bu sayede örneğin bayram kutlamalarını, bayramın 1. günü dağıtılmaya başlanmak üzere gönderebilirsiniz.

* Sesli Mesaj gönderilen numaranın ekranında istediğim bir numara görünebilir mi?
Evet, CallerID (Arayan Numarayı Gösterme) özelliği olan alıcılarda istediğiniz numaranız görünür.

* Mesaj süresinde bir sınır var mı?
Hayır, gönderilecek ses kaydının süresinde bir sınırlama olmamakla beraber, verimlilik açısından 15-20 sn'yi aşmayan mesajlar göndermenizi tavsiye ediyoruz.

* Sesli Mesaj servisinde bir kişiye mesaj göndermenin bedeli ne kadar?
Sesli Mesaj sisteminde tüm aramalar 20 saniyelik dilimler halinde ücretlendirilir. Yani ses kaydınız 20 saniye ve altındaysa tarifelerimizde belirttiğimiz dakika ücretinin yalnızca 1/3'ünü ödersiniz. Ses kaydınız 21 saniye üzerinde ise dakika ücretinin 2/3'ünü, 41 saniye ve üzerinde ise dakika ücreti ödersiniz. Tarifelerimizde dakika ücreti belirtilmiş olup, 20şer saniyelik periyotlarla ücretlendirme yapılmaktadır.

* Gönderdiğim mesajların dışında bir ücret ödeyecek miyim?
Hayır, Sesli mesaj gönderimi için ihtiyacınız olan çözümler tarafımızdan ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer Kendi hazırladınız ya da bir ajansa hazırlattığınız bir ses kaydını gönderiyorsanız başka bir ücret ödemezsiniz. Fakat gönderdiğiniz sesli mesajın yeniden dinlenmesini yada geri arama yapılabilmesini seçmeniz durumunda ayrıca ücretlendirilirsiniz.

* Aranan numara o anda meşgulse ne olur ?
Sistem tüm aramaları tamamladıktan sonra otomatik başarısız olan numaraları belirlediğiniz sayıda tekrar arar. Tekrar aramalar için ekstra ücret alınmaz.

* Gönderdiğim Sesli mesaj başarısız olursa ücret öder miyim?
Hayır, Karşı tarafın cevap vermemesi, hat arızası vb. sebeplerle dinletilemeyen mesajlarınız ücretlendirilmez.

* Aramaların başlangıç ve bitiş zamanını kendimiz belirleyebilir miyiz?
Evet, Mesajlarınızda aramaların ne zaman başlayıp ne zaman sona ermesini istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

* Sesli Mesaj sisteminde hangi formattaki ses kayıtları gönderilebilir.
Genel olarak bilinen birçok format desteklenmektedir.

Bireysel Başvuru için;
* Kimlik fotokopisi
* Abonelik Sözleşmesi

Kurumsal Başvuru için;
* Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi
* Şirket yetkilisine ait imza sirküleri
* Vergi Levhası
* Faaliyet Belgesi
* Abonelik Sözleşmesi
* Dernekler için Dernek Tüzük Belgesi

Hızlı Üyelik
Abonelik Sözleşmesini Kabul Ediyorum
bool(false)