toplu sms yolla

Toplu sms yolla için  başlatılan toplu sms kampanyaları sonucunda  bir çok firma yatırımlarından fazla bir şekilde toplu sms dönüşümleri sağlamışlardır. Bir firma her alanda reklam yapabilir ve yapmalıdır da çünkü her platformun kendine has bir kitlesi ve bu kitleyi yönetebilecek kriterlerleri bulunur. Toplu sms reklamları genelde en son denenen reklam kampanyaları olarak görülse de ticari başarıya ulaşmış kişilerin öncelikle toplu sms reklamlarına yöneldiği bilinmektedir. Bir kaç saat içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmanın ve bunlar üzerinde hemen etki alabilmenin başka alternatif yollarını aramak şimdilik uzak ihtimal olarak görülebilir.

Toplu sms yolla diyen firmalar toplu sms kampanyaları ile kazandığı gibi aynı zamanda gelecek dönemlerde de mükemmel bir alt yapı oluşturmaktadırlar. Toplu sms şirketlerinde yapılması gerekenler numaraları kategorisel olarak sınıflara ayırmaktır. Eğer kategorilenmiş numaralar bulunuyorsa yapılacak işlemler sadece smslerin gönderimini başlatmak ve çalışmaları ölçümlemek için raporları tutmaya başlamak olacaktır. Firmalar arası çalışmalarda bir çok kişi ve kurumun dönüşlerine göre SMS reklamları etkisini ilk üç gün içerisinde gösteriyor. Bu durum sektör sektör de farklılık gösterebiliyor. Örneğin uzun dönem yatırımlarından biri olan gayrimenkul sektöründe bu dönem bir seneye kadar çıkabiliyor. Telefonunda gayrimenkul yada emlak araması yapan kişiler aylar sonra bile reklamı hatırlayabiliyor. Bu tip sebepler, mobilin günden güne artması ve sayamadığımız bir çok sebep nedeniyle toplu sms yolla kampanyaları fazlasıyla dikkat çekici ve dönüşümü yüksek alanlara ilerlemektedir. Firmaların yeni ve ilerici reklam modelleri gösteriyor ki, sms reklamları oldukça yararlı ve büyük firmaların, bankaların, uluslararası kuruluşların ana tercihi olmaya devam ediyor. Sms reklamları ile ilgili günümüzde bir çok alternatif bulunuyor ve bu alternatifler üzerinden reklam kampanyaları sayılabiliyor. Dönüşümler anında müşteri tarafına sunulabiliyor. Eski dönemlerde sms sistemlerindeki en büyük sorunsal yapılan işlerin eksikler içermesi ve içeriğin hak edilen düzeyde erişilebilir seviyelere ulaştırılamamasıydı oysa ki sms reklamları günümüzde anlık olarak iletildi/beklemede/okunmadı gibi parametreler yardımlarıyla kullanıcılara sunuluyor ve reklam verenler başarının ölçümlemelerini kolaylıkla sağlıyorlar. Toplu mesaj yollamak yada toplu sms fiyatları hakkında detaylı bilgi talebinde bulunmak için müşteri yetkililerimizle hemen görüşebilirsiniz.

Toplu Mesaj Sistemi

toplu mesaj sistemi

Toplu mesaj sistemi sayesinde hemen üye olarak ve kısa sürede onaylanan üyelik sonrasında yüz binlerce kişiye sms gönderin. Günlük olarak yüzlerce müşterimizin tercihi olmaya devam eden toplu mesaj sistemimiz ile işlerinizi kısa sürede büyütün veya müşterilerinize bildirim gönderin.

Toplu mesaj sistemleri her zaman şirketler için önerilen pazarlama tekniklerinin başında gelmiştir.

 

toplu sms indirim bildirimi
indirimlerinizi duyurmakta zorluk mu çekiyorsunuz
toplu sms sistemi ile e-ticaret 2FA güvenliği
online güvenlik toplu sms
masgsm toplu sms hizmeti
masgsm toplu sms hizmetleri
toplu sms sistemlerinin e ticaret uygulamalarındaki önemi
toplu sms sistemlerinin e-ticaret uygulamaları
satış yaptığınız müşterilere tekrar satış yapın
satış yapıyor ama aynı üyelere tekrar ulaşamıyor musunuz?
sms gönderimini istediğiniz zaman sağlayın
üyeleriniz ürünleri görüntülediği anda sms gönderin
toplu sms tanıtımları e posta tanıtımlarından daha fazla okunuyor
e posta tanıtımları mı toplu sms tanıtımları mı
masgsm toplu mesaj yazılımlarını deneyin
masgsm toplu sms yazılımlarını deneyin

Toplu sms sistemleri Masgsm müşterileri için her zaman farklı bir içerik barındırıyor. Gerek verilen eğitimlerde gerekse toplu mesaj sistemi kullanırken her an Masgsm farkı hissedilir.

Toplu mesajları yollarken bir çok firmanın tercihi olan ve anında binlerce müşteriye ulaşmanıza imkan tanıyan sms sistemi ile her zaman müşteri temsilcilerine ulaşırsınız. İstediğiniz özelleştirmeler veya eklentiler için yazılımcılarla konuşursunuz. Bu durumlar sistemleri kendi firmanızın karakteristiğine uygun şekilde kullanmanıza sebep olur.

Toplu mesaj sistemi kullanmanın en güzel yanlarından biri zaten müşteriniz olan kişilere internetleri kapalı olsa da anında mesaj göndermenizdir. Bu durumda firmanızın haberinden bildirim alan kullanıcı sizinle iletişime geçmek için hazırdır.

Yurt dışına toplu sms gönder

masgsm ülke dışı mesaj gönderimi

Yurt dışına toplu sms göndermek isteyen müşterilerimiz çoğu zaman her ülkede bu işlemi gerçekleştireceklerini düşünürler. Yurt dışına mesaj göndermek istediğiniz ülkelerin toplu gönderim kuralları bazen bölgeden bölgeye dahi değişiklik gösterebilir. Eğer müşteri portföyünüzden mesaj göndermek için izin aldıysanız., bu işlemi gerçekleştirmek için ilk adımı başarıyla geçtiniz demektir.

masgsm ülke dışı mesaj gönderimi
masgsm toplu sms sistemleri ile birlikte yurt dışı sms gönderim avantajını yakalayın

Yurt dışına toplu sms gönderirken; hangi numaraya mesaj göndereceğiniz, hangi fotoğrafları yayınlayacağınız konusunda o ülkedeki operatörlerin kriterlerinin incelenmesi gerekir. MASGSM telekomünikasyon servisleri olarak Türkiye içerisindeki tüm operatörlerin kurallarına uygun mesajlar gönderebiliyoruz. Bu mesaj gönderimlerini kendi alt yapımızı kullanarak olabilecek en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz fakat yurt dışına mesaj göndermek isteyen müşterilerimiz için bazı çözüm ortaklıklarıyla zaman zaman çalışıyoruz. Bu çözümler içerisinde mesajlarınızın içerikleri ve başlıkları, uygun fiyatlar, farklı dillere çeviri hizmetleri ve ileti raporları yer alıyor. Eğer yurt dışında bir ülkeye toplu sms göndermek istiyorsanız, mesajınızın konusunu ve telefon numaralarının karakteristiklerini müşteri temsilcilerimize göndermelisiniz. Bu aşamadan sonra eğer tanıtım yapmak istediğiniz ülkedeki yasalar mesaj içeriğiniz ile uyuşuyorsa ve çalışmalarınız için çözüm ortakları hizmet sağlıyorsa size verilen yeni panel bilgilerini kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

masgsm ülke dışı sms gönderimi
ülke dışına toplu mesaj gönderimi yapmak artık oldukça kolay olacak.

Kimler yurt dışına sms gönderimi yapar ?

 1. Uluslararası firmalar ve bir çok ülkede müşterisi bulunan ticari kuruluşlar
 2. Yabancı üyelere sahip dernekler
 3. Uluslar arası faaliyet gösteren web siteleri
 4. Farklı ülkelerde okurları veya eserleri bulunan eser sahipleri
 5. İnternet üzerinden topladığı verilere ulaşmak isteyen kişiler
yurtdışına toplu mesaj göndermek
yurtdışı toplu sms gönderimi yapmak için mesajınızı hazırlayın ve telefon izin listelerini temsilcilerimize aktarın

Toplu mesaj sistemlerini farklı ülkelerde kullanmak için hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. MASGSM telekomünikasyon hizmetleri mesaj gönderimlerinizin her ülkede geçerli olacağı ile ilgili garantiler vermez. Sitemizdeki fiyatlar ve bilgiler tamamen bilgi amaçlıdır ve bu bilgiler yurt dışı mesaj gönderimlerinde değişkenlik gösterir. Ülkemiz haricindeki ülkelerde reklam ve tanıtımlarınızı mesaj yolu ile yapmayı tercih etmeyi düşünüyorsanız, canlı destek hizmeti üzerinden ekibimizle irtibata geçiniz.

Toplu sms link

toplu sms link girme

Toplu sms link gönderimi genelde elektronik ticaret sitelerinin uyguladığı bir ticaret tekniğidir. Hizmet süreleri veya web sitesinden ayrıntılı bilgi vermek isteyenlerin de tercihi olan link gönderimi son yıllarda ön planda görünüyor.

Her mesajın sonuna İptal kodu ekleme zorunluluğu ile birlikte şirketler link kullanımını daha çok önemsiyor. Bu sayede firmalar sitelerindeki ürünler hakkında link veriyor ve detaylı bilgiler için kullanıcılarını sitelerine yönlendiriyor.

Her link gönderiminden sonra Google Analytics üzerinden segment kaydı yapılarak sms dönüşleri not alınmalıdır. En çok karşılaşılan zorluklardan biri de kullanıcılarımızın mesaj raporlarına bakıp web sitelerine gelen trafiği az bulmalarından kaynaklanıyor. Çoğu zaman hata kullanıcının yönlendiği web sitesi ile ilgili olsa da akla gelen şüpheler mesaj kampanyasını gölgede bırakıyor.

Bir mesaj kampanyasında link gönderimi yaparken dikkat etmeniz gereken temel bileşenler mevcuttur.

Toplu sms link gönderimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenler 

 • Web sitesine yönlendirdiğiniz kullanıcının ilgileneceği hizmet veya ürünlerle ilgili detaylı bilgi veren bir sayfa ayarlayın
 • Sayfanızın mobilden açılış hızı yüksek olsun
 • Yönlendirilecek sayfayı yakın dostlarınıza veya müşterilerinize test ettirin onların yönlendirmelerini dikkate alın
 • Hizmet için kullanılacak bir sayfa varsa mesaj attığınız kişinin o servisten ekstra bilgi alması için canlı destek hizmeti verin

Yukarıdaki uygulamaları gerçekleştirmiş olsanız bile Google Analytics ile trafiği izlemeniz büyük önem taşımaktadır. Aksi taktirde gönderim yaptığınız numaralar ve sayfa kaliteniz ile ilgili net çıkarımlar yapmanız anlamsız olacaktır.

toplu sms link girme
toplu sms link döşeme

toplu sms

Toplu mesaj paketleri liste fiyatları

toplu mesaj paketleri

Toplu mesaj paketleri liste fiyatları için Masgsm en çok tercih edilen firmalardan biridir. Toplu mesaj liste fiyatları için farklı fiyatlar almanız mümkündür. bu fiyatların aynı mesaj sayılarında farklı fiyatlar içermesinin nedeni firmalardan aldığınız hizmetin zaman zaman değişiklik göstermesidir. Örneğin a firması yazılım desteğini dışardan alıyor olabilir veya pazarlama bölümü için daha fazla bütçe ayırıyor olabilir.

Masgsm olarak her yıl toplu alımlar ve satışlar yaparken var olan müşteri portföyümüzün en uygun fiyatlarda çalışabilmesi için her zaman düşük fiyat politikasına odaklanırız. Masgsm toplu mesaj paketleri için genelde en iyi fiyat performansını sergileriz. Şirketimizin yıllardan beri süre gelen hizmet kalitesinde bu denli iyi noktalara gelebilmesinin nedenini de farklı etmenlere bağlamıyoruz. Firma olarak politikamız; verimli kampanyalar ve en uygun fiyat politikasıdır. Bu denli bir yaklaşım her zaman en iyi hizmeti vermemize neden olmuştur.

En ucuz toplu sms fiyatları 2010 yılından günümüze kadar korumak için büyük çaba gösterdik. Sms kanunlarının günümüzdeki gibi sıkı denetlenmediği günlerde dahi firmamızdan alınan her mesajın iletimi ve raporlamaları çalışmalarında ekstra bir çaba sarf ettik. Toplu mesaj paketleri için fiyatlar aldığınızda bir çok baremde maliyetlerle karşılaşmanız olasıdır. Masgsm olarak on yıla dayanan tecrübemizi daha iyi aktarmamız için müşteri temsilcilerimizle hemen görüşmelisiniz.

toplu mesaj paketleri
toplu mesaj paketleri liste fiyatları içeriği

Neden Masgsm en iyi toplu mesaj paketleri liste fiyatları sunar?

 • Her zaman uzun çalışma hedefimiz sizin ve bizim başarımızın en büyük sırrıdır. “Deneme sayısını arttırmak, başarı olasılığınızı arttırır.”
 • Yıl boyu geçerli fiyatlar genellikle müşterilere sunduğumuz opsiyondur.
 • İlk mesaj kampanyanız başarısız olursa mesaj reklamlara olan güveninizi arttırmalıyız.
 • Her zaman doğru kişilere etkili reklam yapmak için farklı metinleri test etmelisiniz.
 • Gelecek dönemlerde bizimle çalışmanız müşteri kitleniz hakkında raporlamaları kontrol ederek daha iyi yorum yapmamızı sağlayacaktır.
 • Daha iyi fiyatlar bulmanız sizin adınıza bizleri sevindirir fakat çalışma ekibimiz için önemli olan kriter en iyi hizmeti sizlere sunmaktır.
 • Reklam raporlarını doğrudan izlemek istediğinizde satış ekibimiz size yardımcı olacaktır.
 • Bir satış portalınız varsa yazılım ekibimiz size özel entegrasyonlar üzerine çalışır.
Masgsm toplu mesaj kampanyaları yönetimi

Toplu mesaj kampanyalarına Masgsm olarak genel bakışımız doğru hedef kitle kriterleri üzerinedir. Eğer doğru bir müşteri portföyüne sahip değilseniz daha iyi bir ifadeyle demografik farkların çok fazla göze çarptığı bir kitleye sahipseniz maalesef mesaj kampanyalarında başarı olmak için çok büyük eksiğiniz vardır. Toplu mesaj kampanyaları yönetimi yapmadan önce her zaman iyi bir telefon trafiğine sahip olmayı hedefleyin. Müşterilerinizle kurduğunuz birebir iletişimlerde kampanyalarınızdan bahsedin ve onları sms ağınıza dahil ettiğinizde kazanç sağlayacakları bir kampanya oluşturun.  Ticaret ve insan ilişkilerinde başarılı olan herkes bilir ki en önemli kural sadakat oluşturmaktır. Sadakat oluşturmak için ticaretinizin tek yönlü büyümesini asla beklemeyin.

Toplu mesaj paketleri liste fiyatları üzerine alımınızı yaptığınızda artık masgsm toplu sms paneli kullanıma başlayabilirsiniz. Bu noktada şirket içi eğitimlerde kullandığımız sunum dosyalarının yanı sıra video içeriklerimize ve müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Her kampanya sonrasında daha iyi performans almak için değişimler yapabilir veya yardım isteyebilirsiniz. Müşterilerimizin şirketimiz hakkında yaptığı en önemli yorum her zaman daha iyi bir iletişim sunmamız ve onların satışlarına katkı sağlamamızdır. Her mesleki başarıda olduğu gibi toplu mesaj kampanyalarında da başarı sağlamanın yegane yolu firmanıza iyi bir kampanya oluşturmak olacaktır. Bu kampanyanın yönetimi ise gelecekteki ticari davranışlarınızın bir örneklemi niteliğinde sizlere katkı sağlayacaktır.

Ülkemizde oldukça yaygın olan toplu mesaj sistemleri kullanımı sayesinde firmamız yurt dışında hizmet gösteren çok uluslu firmalara da katkı sağlamaktadır. Toplu mesaj paketleri liste fiyatları için lütfen müşteri temsilcimizden firmanıza uygun paketi ve fiyatı seçmesini isteyiniz.

Toplu Sms Reklamları

toplu sms kampanyalarınızı reklamlarınızı düzenleme

Toplu sms reklamları son zamanlarda yeni kanunlar neticesinde firmaların güvenle kullandığı bir reklam yöntemidir. Müşteri ağınıza yapacağınız; duyuru, bildirim, satış, bilgilendirme gibi bir çok etkiyi test edebilirsiniz. Toplu Sms Reklamları yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler nelerdir diğer yazılarımızdan inceleyebilirsiniz. Toplu sms reklamcılığı günümüzde farklı iletişim araçlarını kullanan ve hali hazırda müşteri portföyü olan firmalar için önemli bir potansiyel sağlamaktadır.

Toplu sms reklamları ile müşterilerinize kendinizi hatırlatabilir ve marka algınızı kullanıcılarınızın kullanımına sunarsınız. Masgsm olarak toplu sms reklamı yapan firmalar için bir çok yeni yazılım eklentimiz bulunuyor. İş gücünüze ve satış ekibinize katkı sağlayacak özelllik sizlerin daha çok mesaj atmasına yönelik değil, daha çok verim almasına yönelik oluşturulmuş kampanyaları destekler. Firmalarla iletişim kurduğunuz zamanlarda sizin ve içeriğini yönettiğiniz kurumun internet güvenliğinden, satış politikalarına kadar bir çok strateji sms reklamları ile uygulanabilir.

Firmalar veya kurumlar tanıtımlarını veya hatırlatmalarını yaparken genellikle e posta iletişim methodlarından birini kullanıyor. Sms reklamları ise kullanıcılara özel hitap ve anında görüntülenme özelliği ile halen adından söz ettiriyor. Toplu sms reklamı yaparken müşteri ağınızın telefonuna atacağınız metinler için önceden izin almanız gerekiyor. Bu sayede yapacağınız reklamlar iyi bir portföy oluşturuyor.

Toplu sms reklamları nasıl yönetilir?
 1. Toplu sms göndermek için numaralarınızdan izin alın
 2. Son iletişime geçtiğiniz kişileri ayrı bir dosyada ayrı bir kampanya ile yönetin
 3. Yeni numaralar kazanmak için kampanyalar düzenleyin
 4. İndirim kodları verin
 5. Kısa süre geçerli kampanyalarla mesajlardan sitenize trafik sağlayın
 6. Reklamlarınızı farklı metinler ve başlıklarla göndermeye özen gösterin
 7. Kampanyalarınızdan çıkmak isteyen kullanıcılarla iletişime geçin
 8. Reklamlarınızı ileteceğiniz bir kaç yöntem daha bulun
 9. Web sayfanız varsa kullanıcıların telefon numaralarını isteyin
 10. Çok eskiden alışveril yapmış veya iletişime geçtiğiniz kişilere sms atmayın
 11. Sms alımı yaparken uzun vadeli çözümlere odaklanın
 12. Reklam raporlarınızı mutlaka izleyin
 13. Bir google analytics kullanıcısı iseniz mesajlardan gelen trafiği segmentlerde izleyin
 14. Alt şirketleriniz varsa aynı başlıkları kullanmayın
 15. Birbirini tekrar eden mesajlar yerine kişiye hitaplı başlıklar gönderin
 16. Her kullanıcı için farklı indirim seçenekleri kurgulayın
 17. Yazılım ekibiniz yoksa acilen site güvenliğinizi sms güvenliği ile giriş yapılacak hale getirin

 

Toplu Sms Hizmetleri

toplu sms hizmetleri masgsm

Toplu sms hizmetleri veren firmalar 2000’li yılların başlarında faaliyetlerine başlamıştır. Bu yıllarda toplu sms hizmetleri bir kitle reklamcılık örneği olarak tanıtılmakta idi. Elde edilen numaralara gönderilen yüz binlerce mesaj kullanıcıların ilgisini çekiyor ve ilk defa bire bir tanıtımla tanışan kullanıcılar reklamı geçen firma yada kurumla ilgili sunulan içeriğe ilgi gösteriyordu. Bahsettiğimiz dönemde toplu sms hizmetlerini kullamayı akıl eden firmalar beklenmedik iş hacimlerine kısa sürede ulaştılar.

2005 yılına gelindiğinde ise Türkiye’nin en önde gelen; bankaları, şirketleri ve devletin çeşitli kurumları mesaj sistemlerini telefon bilgilerine sahip oldukları kullanıcıları bilgilendirmek doğrultusunda kullandı. Benzer tarzdaki kullanımlar cep telefonu sahiplerini her zaman iyi bir bilgilendirme kanalı hissine yönlendirdi.

Sms kullanımının yaygınlaşması operatörlerin ise rekabeti bedava mesajlar sunarak kullanıcılarını cezbetmeye çalışması… Sonucunda ise ülkemizdeki cep telefonu sahipleri daha çok mesaj hizmeti kullanmaya başladılar. Bu alışkanlık bir kaç yıl boyunca artarak devam ettiğinde ise artık mesajlaşma aramaktan daha çok kullanılan bir telefon işlevi olacaktı.

Mesaj bildirimlerine bu denli önem verilince artık firmaların gönderdiği mesajlar kullanıcılarda farklı bir algıya yol açmaktaydı. Yakınlarından mesaj aldığını sanan kullanıcılar “5 kavanoz bal sadece …” minvalindeki mesajlar ile olur olmadık zamanlarda rahatsız edilmekten şikayete başladılar. Haklı şikayetlerine rağmen alınan onlarca mesaj ve bunlar yetmezmiş gibi telefonlara gelen gereksiz firma tanıtımları ile adeta bir spam saldırısının çaprazında telefon kullanımı başladı.

Toplu mesajların tanıtım yapılacak kurumlar tarafından bilinçsizce kullanımı, mesajlara olan güveni azalttı ve kontrol sürecinin hukuki boyutlarında yaptırımlar getirilmesine neden oldu. Bu süreçten sonra artık toplu mesaj kullanımı ve toplu sms hizmetleri yeni bir döneme girdi.

Günümüzde toplu sms hizmetleri kullanımı oldukça iyi bir seviyede ilerliyor. Firmalar yada kurumlar gerçekten kullanıcıların bilgileri dahilinde ve gerekli hallerde mesaj reklamlar yapıyor. Elektronik ticaret sitelerinin de bilinçli kullanımları bu tarz yönlendirmelerin önemini vurguluyor.

Başarılı elektronik ticaret sistemleri kullanıcılarına belirli sürelerde geçerli indirimler sunuyor. Ayrıca kullanıcıların son yaptıkları alışverişlere göre önerili ürünler sunarak onları alışverişte isteyebilecekleri ürünlerle tanıştırıyor.

Neden toplu sms hizmetleri kullanmalısınız?

 1. Girişimcilikte başarının ilk adımı en güncel olanı kusursuz sunabilmektir. Sms sistemleri halen en hızlı iletişim aracıdır.
 2. Kullanıcılar sadece müsait olduklarında mesaj okumayı tercih eder. Mesajınızın detayı onların en rahat zamanlarında okunacaktır.
 3. Güvenlik sistemleri için en iyi tercih günümüzdeki mesaj sistemlerini kullanmaktır.
 4. Kişisel verilerle ilgili bir kayıt tutuyorsanız, mesaj kullanımı 2FA login markanıza katkı sağlar.
 5. Özelleştirilmiş mesajlar her müşteriye verdiğiniz önemi göstermenin en kısa yoludur.

Toplu sms faydaları

masgsm toplu sms faydaları anlatımı

Toplu sms faydaları 2018 yılında dahi küçümsenemez boyutlardadır. Toplu sms satışları yaparken bir çok kurum ve ticari kuruluş mesajların işlerine yaradığını ve alternatifi olmadığını düşünmemektedir. Teknolojinin günümüzdeki yerini alması ve firmalara satış anlamında değer katması ile birlikte fazlasıyla hedef odaklı satışlar yapılıyor. Fakat bu satışlardan elde edilen datalarla kullanıcıları tekrar alışverişe yöneltmek ise oldukça büyük bir problem olarak görünüyor. Sms satış sistemleri bu noktada devreye girerek satış ve hizmet anlamında yeri doldurulamaz bir fayda içeriyor.

Toplu sms faydalarından söz etmek gerekirse toplu mesaj satışı yapan firmalar açısından konuyu değerlendirmek daha mantıklı olacaktır.

Toplu sms faydaları

 

 • Toplu sms göndererek en son firma fırsatlarınızı müşteri ağınıza iletebilirsiniz
 • Toplu mesaj kampanyaları özel indirim kodlarınızla müşterilerinizi sitenize yöneltir
 • Güvenlik önlemleri alırken yetki kodları ile güvenli oturum sunarsınız
 • Kargo veya sipariş bilgilerini müşterilerinize iletirsiniz
 • Toplu sms ile kendinizi hatırlatırsınız
 • Yeni özellikleriniz veya indirimleriniz hakkında kişilere veya belirli gruplara özel bildirimler atarsınız
 • Önemli değişiklik yada sözleşme bildirimlerini hızlı bir şekilde iletirsiniz

Toplu sms kullanmanın markanıza veya kurumunuza bir çok faydası olacaktır bu işlemleri yaparken kullanıcılarınızı sıkmamalı ve içerik olarak birbirini tekrarlamayan mesajlar göndermeniz tavsiyemizdir. Ayrıca her mesajın sonuçta bir reklam olduğunu düşünerek dönüşleri analiz etmeniz gelecek kampanyalarınızda size avantaj sağlar.

 

 

Toplu Sms Paket Fiyatları

toplu sms entegre paket fiyatları

Toplu sms paket fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Toplu sms alacak firmaların fiyat araştırması yaparken genelde ilk mesaj alımları için değil sene süresince aldıkları fiyatları baz almaları gerekir. Üstünlük sağlayan paketlerin mesaj sayıları değil analiz ve yazılım sistemlerine sağladıkları garanti olduğu söylenir. Fiyat alınırken firmaların geçmişi ve ellerindeki potansiyel müşteriler de o kurumu tercih ederken göz ardı edilmemesi gereken fiyat kriterlerine eklenmelidir.

Toplu sms paketi fiyatlarında Masgsm uzun yıllardır fiyatlarını sabit tutmaya çalışmaktadır. Firmanın argesinde yapılacak yenilikler müşterilerin fiyatlarını etkilemesin diye her geliştirmede minimum maliyet esasları kriter olarak alınır. Genelde toplu sms firmaları sms satışı akabinde yaptıkları her güncelleme veya yazılım talebi için ekstra ücretler talep etmektedir.

Masgsm’in müşteri portföyünün büyük bir kısmını elektronik ticaret siteleri oluşturmaktadır. Bu sebeple yapılan sms alımlarında yazılım desteği sağlamak için tecrübeli bir programlama ekibi görev almaktadır. İşinize, sektörünüze ve kullandığınız yazılım dillerine göre geliştirilen api sistemleri ile birlikte her geliştirmenizde firmanız yazılımcılarına sms modülleri uğraşma yükü getirmezsiniz. Toplu sms paket fiyatları içerisinde yer alan yazılım desteği ile kısa sürede mesaj kullanımlarını yazılımınıza entegre edebilirsiniz. En ucuz toplu sms fiyatları aldığınızı düşündüğünüz firmalar ile Masgsm Toplu Sms firmasının yazılım desteğini de karşılaştırdığınızda en uygun fiyata sms almak için daha fazla beklemenize gerek kalmayacaktır.

toplu sms entegre paket fiyatları
toplu sms paket fiyatları ve en uygun yazılım desteği

Toplu sms fiyatları

Yukarıdaki link ile toplu sms fiyatlarına ulaşabilir ve daha fazla alım için müşteri temsilcilerimizden uygun fiyatlar alabilirsiniz.