Toplu mesaj paketleri liste fiyatları

toplu mesaj paketleri

Toplu mesaj paketleri liste fiyatları için Masgsm en çok tercih edilen firmalardan biridir. Toplu mesaj liste fiyatları için farklı fiyatlar almanız mümkündür. bu fiyatların aynı mesaj sayılarında farklı fiyatlar içermesinin nedeni firmalardan aldığınız hizmetin zaman zaman değişiklik göstermesidir. Örneğin a firması yazılım desteğini dışardan alıyor olabilir veya pazarlama bölümü için daha fazla bütçe ayırıyor olabilir.

Masgsm olarak her yıl toplu alımlar ve satışlar yaparken var olan müşteri portföyümüzün en uygun fiyatlarda çalışabilmesi için her zaman düşük fiyat politikasına odaklanırız. Masgsm toplu mesaj paketleri için genelde en iyi fiyat performansını sergileriz. Şirketimizin yıllardan beri süre gelen hizmet kalitesinde bu denli iyi noktalara gelebilmesinin nedenini de farklı etmenlere bağlamıyoruz. Firma olarak politikamız; verimli kampanyalar ve en uygun fiyat politikasıdır. Bu denli bir yaklaşım her zaman en iyi hizmeti vermemize neden olmuştur.

En ucuz toplu sms fiyatları 2010 yılından günümüze kadar korumak için büyük çaba gösterdik. Sms kanunlarının günümüzdeki gibi sıkı denetlenmediği günlerde dahi firmamızdan alınan her mesajın iletimi ve raporlamaları çalışmalarında ekstra bir çaba sarf ettik. Toplu mesaj paketleri için fiyatlar aldığınızda bir çok baremde maliyetlerle karşılaşmanız olasıdır. Masgsm olarak on yıla dayanan tecrübemizi daha iyi aktarmamız için müşteri temsilcilerimizle hemen görüşmelisiniz.

toplu mesaj paketleri
toplu mesaj paketleri liste fiyatları içeriği

Neden Masgsm en iyi toplu mesaj paketleri liste fiyatları sunar?

 • Her zaman uzun çalışma hedefimiz sizin ve bizim başarımızın en büyük sırrıdır. “Deneme sayısını arttırmak, başarı olasılığınızı arttırır.”
 • Yıl boyu geçerli fiyatlar genellikle müşterilere sunduğumuz opsiyondur.
 • İlk mesaj kampanyanız başarısız olursa mesaj reklamlara olan güveninizi arttırmalıyız.
 • Her zaman doğru kişilere etkili reklam yapmak için farklı metinleri test etmelisiniz.
 • Gelecek dönemlerde bizimle çalışmanız müşteri kitleniz hakkında raporlamaları kontrol ederek daha iyi yorum yapmamızı sağlayacaktır.
 • Daha iyi fiyatlar bulmanız sizin adınıza bizleri sevindirir fakat çalışma ekibimiz için önemli olan kriter en iyi hizmeti sizlere sunmaktır.
 • Reklam raporlarını doğrudan izlemek istediğinizde satış ekibimiz size yardımcı olacaktır.
 • Bir satış portalınız varsa yazılım ekibimiz size özel entegrasyonlar üzerine çalışır.
Masgsm toplu mesaj kampanyaları yönetimi

Toplu mesaj kampanyalarına Masgsm olarak genel bakışımız doğru hedef kitle kriterleri üzerinedir. Eğer doğru bir müşteri portföyüne sahip değilseniz daha iyi bir ifadeyle demografik farkların çok fazla göze çarptığı bir kitleye sahipseniz maalesef mesaj kampanyalarında başarı olmak için çok büyük eksiğiniz vardır. Toplu mesaj kampanyaları yönetimi yapmadan önce her zaman iyi bir telefon trafiğine sahip olmayı hedefleyin. Müşterilerinizle kurduğunuz birebir iletişimlerde kampanyalarınızdan bahsedin ve onları sms ağınıza dahil ettiğinizde kazanç sağlayacakları bir kampanya oluşturun.  Ticaret ve insan ilişkilerinde başarılı olan herkes bilir ki en önemli kural sadakat oluşturmaktır. Sadakat oluşturmak için ticaretinizin tek yönlü büyümesini asla beklemeyin.

Toplu mesaj paketleri liste fiyatları üzerine alımınızı yaptığınızda artık masgsm toplu sms paneli kullanıma başlayabilirsiniz. Bu noktada şirket içi eğitimlerde kullandığımız sunum dosyalarının yanı sıra video içeriklerimize ve müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Her kampanya sonrasında daha iyi performans almak için değişimler yapabilir veya yardım isteyebilirsiniz. Müşterilerimizin şirketimiz hakkında yaptığı en önemli yorum her zaman daha iyi bir iletişim sunmamız ve onların satışlarına katkı sağlamamızdır. Her mesleki başarıda olduğu gibi toplu mesaj kampanyalarında da başarı sağlamanın yegane yolu firmanıza iyi bir kampanya oluşturmak olacaktır. Bu kampanyanın yönetimi ise gelecekteki ticari davranışlarınızın bir örneklemi niteliğinde sizlere katkı sağlayacaktır.

Ülkemizde oldukça yaygın olan toplu mesaj sistemleri kullanımı sayesinde firmamız yurt dışında hizmet gösteren çok uluslu firmalara da katkı sağlamaktadır. Toplu mesaj paketleri liste fiyatları için lütfen müşteri temsilcimizden firmanıza uygun paketi ve fiyatı seçmesini isteyiniz.

Toplu Sms Reklamları

toplu sms kampanyalarınızı reklamlarınızı düzenleme

Toplu sms reklamları son zamanlarda yeni kanunlar neticesinde firmaların güvenle kullandığı bir reklam yöntemidir. Müşteri ağınıza yapacağınız; duyuru, bildirim, satış, bilgilendirme gibi bir çok etkiyi test edebilirsiniz. Toplu Sms Reklamları yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler nelerdir diğer yazılarımızdan inceleyebilirsiniz. Toplu sms reklamcılığı günümüzde farklı iletişim araçlarını kullanan ve hali hazırda müşteri portföyü olan firmalar için önemli bir potansiyel sağlamaktadır.

Toplu sms reklamları ile müşterilerinize kendinizi hatırlatabilir ve marka algınızı kullanıcılarınızın kullanımına sunarsınız. Masgsm olarak toplu sms reklamı yapan firmalar için bir çok yeni yazılım eklentimiz bulunuyor. İş gücünüze ve satış ekibinize katkı sağlayacak özelllik sizlerin daha çok mesaj atmasına yönelik değil, daha çok verim almasına yönelik oluşturulmuş kampanyaları destekler. Firmalarla iletişim kurduğunuz zamanlarda sizin ve içeriğini yönettiğiniz kurumun internet güvenliğinden, satış politikalarına kadar bir çok strateji sms reklamları ile uygulanabilir.

Firmalar veya kurumlar tanıtımlarını veya hatırlatmalarını yaparken genellikle e posta iletişim methodlarından birini kullanıyor. Sms reklamları ise kullanıcılara özel hitap ve anında görüntülenme özelliği ile halen adından söz ettiriyor. Toplu sms reklamı yaparken müşteri ağınızın telefonuna atacağınız metinler için önceden izin almanız gerekiyor. Bu sayede yapacağınız reklamlar iyi bir portföy oluşturuyor.

Toplu sms reklamları nasıl yönetilir?
 1. Toplu sms göndermek için numaralarınızdan izin alın
 2. Son iletişime geçtiğiniz kişileri ayrı bir dosyada ayrı bir kampanya ile yönetin
 3. Yeni numaralar kazanmak için kampanyalar düzenleyin
 4. İndirim kodları verin
 5. Kısa süre geçerli kampanyalarla mesajlardan sitenize trafik sağlayın
 6. Reklamlarınızı farklı metinler ve başlıklarla göndermeye özen gösterin
 7. Kampanyalarınızdan çıkmak isteyen kullanıcılarla iletişime geçin
 8. Reklamlarınızı ileteceğiniz bir kaç yöntem daha bulun
 9. Web sayfanız varsa kullanıcıların telefon numaralarını isteyin
 10. Çok eskiden alışveril yapmış veya iletişime geçtiğiniz kişilere sms atmayın
 11. Sms alımı yaparken uzun vadeli çözümlere odaklanın
 12. Reklam raporlarınızı mutlaka izleyin
 13. Bir google analytics kullanıcısı iseniz mesajlardan gelen trafiği segmentlerde izleyin
 14. Alt şirketleriniz varsa aynı başlıkları kullanmayın
 15. Birbirini tekrar eden mesajlar yerine kişiye hitaplı başlıklar gönderin
 16. Her kullanıcı için farklı indirim seçenekleri kurgulayın
 17. Yazılım ekibiniz yoksa acilen site güvenliğinizi sms güvenliği ile giriş yapılacak hale getirin

 

Toplu Sms Hizmetleri

toplu sms hizmetleri masgsm

Toplu sms hizmetleri veren firmalar 2000’li yılların başlarında faaliyetlerine başlamıştır. Bu yıllarda toplu sms hizmetleri bir kitle reklamcılık örneği olarak tanıtılmakta idi. Elde edilen numaralara gönderilen yüz binlerce mesaj kullanıcıların ilgisini çekiyor ve ilk defa bire bir tanıtımla tanışan kullanıcılar reklamı geçen firma yada kurumla ilgili sunulan içeriğe ilgi gösteriyordu. Bahsettiğimiz dönemde toplu sms hizmetlerini kullamayı akıl eden firmalar beklenmedik iş hacimlerine kısa sürede ulaştılar.

2005 yılına gelindiğinde ise Türkiye’nin en önde gelen; bankaları, şirketleri ve devletin çeşitli kurumları mesaj sistemlerini telefon bilgilerine sahip oldukları kullanıcıları bilgilendirmek doğrultusunda kullandı. Benzer tarzdaki kullanımlar cep telefonu sahiplerini her zaman iyi bir bilgilendirme kanalı hissine yönlendirdi.

Sms kullanımının yaygınlaşması operatörlerin ise rekabeti bedava mesajlar sunarak kullanıcılarını cezbetmeye çalışması… Sonucunda ise ülkemizdeki cep telefonu sahipleri daha çok mesaj hizmeti kullanmaya başladılar. Bu alışkanlık bir kaç yıl boyunca artarak devam ettiğinde ise artık mesajlaşma aramaktan daha çok kullanılan bir telefon işlevi olacaktı.

Mesaj bildirimlerine bu denli önem verilince artık firmaların gönderdiği mesajlar kullanıcılarda farklı bir algıya yol açmaktaydı. Yakınlarından mesaj aldığını sanan kullanıcılar “5 kavanoz bal sadece …” minvalindeki mesajlar ile olur olmadık zamanlarda rahatsız edilmekten şikayete başladılar. Haklı şikayetlerine rağmen alınan onlarca mesaj ve bunlar yetmezmiş gibi telefonlara gelen gereksiz firma tanıtımları ile adeta bir spam saldırısının çaprazında telefon kullanımı başladı.

Toplu mesajların tanıtım yapılacak kurumlar tarafından bilinçsizce kullanımı, mesajlara olan güveni azalttı ve kontrol sürecinin hukuki boyutlarında yaptırımlar getirilmesine neden oldu. Bu süreçten sonra artık toplu mesaj kullanımı ve toplu sms hizmetleri yeni bir döneme girdi.

Günümüzde toplu sms hizmetleri kullanımı oldukça iyi bir seviyede ilerliyor. Firmalar yada kurumlar gerçekten kullanıcıların bilgileri dahilinde ve gerekli hallerde mesaj reklamlar yapıyor. Elektronik ticaret sitelerinin de bilinçli kullanımları bu tarz yönlendirmelerin önemini vurguluyor.

Başarılı elektronik ticaret sistemleri kullanıcılarına belirli sürelerde geçerli indirimler sunuyor. Ayrıca kullanıcıların son yaptıkları alışverişlere göre önerili ürünler sunarak onları alışverişte isteyebilecekleri ürünlerle tanıştırıyor.

Neden toplu sms hizmetleri kullanmalısınız?

 1. Girişimcilikte başarının ilk adımı en güncel olanı kusursuz sunabilmektir. Sms sistemleri halen en hızlı iletişim aracıdır.
 2. Kullanıcılar sadece müsait olduklarında mesaj okumayı tercih eder. Mesajınızın detayı onların en rahat zamanlarında okunacaktır.
 3. Güvenlik sistemleri için en iyi tercih günümüzdeki mesaj sistemlerini kullanmaktır.
 4. Kişisel verilerle ilgili bir kayıt tutuyorsanız, mesaj kullanımı 2FA login markanıza katkı sağlar.
 5. Özelleştirilmiş mesajlar her müşteriye verdiğiniz önemi göstermenin en kısa yoludur.

Toplu sms faydaları

masgsm toplu sms faydaları anlatımı

Toplu sms faydaları 2018 yılında dahi küçümsenemez boyutlardadır. Toplu sms satışları yaparken bir çok kurum ve ticari kuruluş mesajların işlerine yaradığını ve alternatifi olmadığını düşünmemektedir. Teknolojinin günümüzdeki yerini alması ve firmalara satış anlamında değer katması ile birlikte fazlasıyla hedef odaklı satışlar yapılıyor. Fakat bu satışlardan elde edilen datalarla kullanıcıları tekrar alışverişe yöneltmek ise oldukça büyük bir problem olarak görünüyor. Sms satış sistemleri bu noktada devreye girerek satış ve hizmet anlamında yeri doldurulamaz bir fayda içeriyor.

Toplu sms faydalarından söz etmek gerekirse toplu mesaj satışı yapan firmalar açısından konuyu değerlendirmek daha mantıklı olacaktır.

Toplu sms faydaları

 

 • Toplu sms göndererek en son firma fırsatlarınızı müşteri ağınıza iletebilirsiniz
 • Toplu mesaj kampanyaları özel indirim kodlarınızla müşterilerinizi sitenize yöneltir
 • Güvenlik önlemleri alırken yetki kodları ile güvenli oturum sunarsınız
 • Kargo veya sipariş bilgilerini müşterilerinize iletirsiniz
 • Toplu sms ile kendinizi hatırlatırsınız
 • Yeni özellikleriniz veya indirimleriniz hakkında kişilere veya belirli gruplara özel bildirimler atarsınız
 • Önemli değişiklik yada sözleşme bildirimlerini hızlı bir şekilde iletirsiniz

Toplu sms kullanmanın markanıza veya kurumunuza bir çok faydası olacaktır bu işlemleri yaparken kullanıcılarınızı sıkmamalı ve içerik olarak birbirini tekrarlamayan mesajlar göndermeniz tavsiyemizdir. Ayrıca her mesajın sonuçta bir reklam olduğunu düşünerek dönüşleri analiz etmeniz gelecek kampanyalarınızda size avantaj sağlar.

 

 

Toplu Sms Paket Fiyatları

toplu sms entegre paket fiyatları

Toplu sms paket fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Toplu sms alacak firmaların fiyat araştırması yaparken genelde ilk mesaj alımları için değil sene süresince aldıkları fiyatları baz almaları gerekir. Üstünlük sağlayan paketlerin mesaj sayıları değil analiz ve yazılım sistemlerine sağladıkları garanti olduğu söylenir. Fiyat alınırken firmaların geçmişi ve ellerindeki potansiyel müşteriler de o kurumu tercih ederken göz ardı edilmemesi gereken fiyat kriterlerine eklenmelidir.

Toplu sms paketi fiyatlarında Masgsm uzun yıllardır fiyatlarını sabit tutmaya çalışmaktadır. Firmanın argesinde yapılacak yenilikler müşterilerin fiyatlarını etkilemesin diye her geliştirmede minimum maliyet esasları kriter olarak alınır. Genelde toplu sms firmaları sms satışı akabinde yaptıkları her güncelleme veya yazılım talebi için ekstra ücretler talep etmektedir.

Masgsm’in müşteri portföyünün büyük bir kısmını elektronik ticaret siteleri oluşturmaktadır. Bu sebeple yapılan sms alımlarında yazılım desteği sağlamak için tecrübeli bir programlama ekibi görev almaktadır. İşinize, sektörünüze ve kullandığınız yazılım dillerine göre geliştirilen api sistemleri ile birlikte her geliştirmenizde firmanız yazılımcılarına sms modülleri uğraşma yükü getirmezsiniz. Toplu sms paket fiyatları içerisinde yer alan yazılım desteği ile kısa sürede mesaj kullanımlarını yazılımınıza entegre edebilirsiniz. En ucuz toplu sms fiyatları aldığınızı düşündüğünüz firmalar ile Masgsm Toplu Sms firmasının yazılım desteğini de karşılaştırdığınızda en uygun fiyata sms almak için daha fazla beklemenize gerek kalmayacaktır.

toplu sms entegre paket fiyatları
toplu sms paket fiyatları ve en uygun yazılım desteği

Toplu sms fiyatları

Yukarıdaki link ile toplu sms fiyatlarına ulaşabilir ve daha fazla alım için müşteri temsilcilerimizden uygun fiyatlar alabilirsiniz.

 

Dernekler için Toplu Sms

dernekler için toplu sms gönderimi

Dernekler için toplu sms gönderimi yapmak çoğu zaman problemli bir süreç alıyor. Firmaların sık güncellenen telefon numaraları kayıtları ve akabinde sistemlerde yaşanan sorunlar bu tarz kurumların her daim kontrol altında olmasını gerektiriyor.  Bu sebeple dernek sistemleri sık güncelledikleri telefon numaraları kayıtlarında her zaman içeriği ve iletim raporlarını incelemek zorunda kalıyorlar.

Masgsm dernekler için toplu sms gönderimi yapılırken her numaranın güncellendiğinde iletim raporlarının da eş zamanlı olarak güncellenmesini sağlıyor. Bu imkan firmalara tek tek yeni ekledikleri numaralarda hata olup olmadığını kontrol etme durumundan kurtarıyor. Dernekler için toplu sms gönderimi veya bulunduğunuz kuruma nasıl uygun fiyata sms alacağınızla ilgili bilgileri telefonla yetkililerimize ulaşarak sormalısınız.

dernekler için toplu sms gönderimi
dernekler için toplu sms gönderimi nasıl yapılır

Toplu sms nasıl gönderilir?

toplu mesaj gönderimi nasıl yapılır

Toplu sms nasıl gönderilir öğrenmek için yapmanız gereken bir kaç temel işlem vardır. Öncelikle elinizde bulunan telefon numaralarını bir excel veya veri tabanı programı ile güncellemelisiniz. Numaraların kategorik olarak tablolarınızda yer aldığından emin olduktan sonra yapacağınız işlem oldukça basit olacaktır.

Mas Gsm web sitesine giriş yaptıktan sonra toplu sms linki ile kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Bayilik paneline üye olmanız gerekiyor. Akabinde gelen kayıt formunu ve gerekli evrakları tarafımıza gönderirseniz, üyeliğiniz hemen onaylanır.

Toplu sms kaydı yaptıktan sonra hemen elinizdeki numaraları panele entegre etmelisiniz. Toplu sms yapılırken her üye öncelikle kendisine bir adet başlık eklemek zorundadır. Başlıklı Sms olarak belirlenen bu kategorik sms tipi kullanıcılarınıza mesajın kimden ulaştığını gösteren alandır. Başlığınızı sık sık değiştiremezsiniz. İşletmenizin yasal adı ile başlık almanız gereklidir.

Toplu Sms Nasıl Gönderilir?

Toplu sms gönderimi yapmak günümüzde oldukça kolay bir aşamadır. Mas Gsm yaklaşık 10 yıldır sektördeki öncü yazılımları takip etmekte ve 2016 yılı itibari ile kendi yazılım ekibi ile gelişimler kaydetmektedir. Bu sebeple toplu mesajların nasıl gönderileceğine dair en kolay adımları panellerinde hizmet olarak sunmaktadır.

toplu mesaj gönderimi nasıl yapılır
toplu sms nasıl gönderilir masgsm aşamaları

Toplu sms gönderirken mesajlarınızdan daha iyi performans almak istiyor ve çalışmalarınıza daha çok verim katmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcilerimize ulaşmak. Masgsm toplu sms sistemleri sadece mesajlarınızı ulaştırmayı değil aynı zamanda en iyi dönüşleri elde etmenizi de sağlar.

E ticaret siteleri toplu sms kullanımı

E ticaret siteleri toplu sms kullanımı yaparken dikkat etmeniz gereken bir çok detay nokta bulunmaktadır. Aksi takdirde kullanıcılarınızın markanızdan soğumasını ve sizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Farklı günlerde yada rastgele zamanlarda tanıtım yaparken kullanıcılarınızın her birinin farklı ortamlarda ve farklı ruh hallerinde mesajınızı aldığı gerçeğini unutmayınız. Benzer sebeplerle tanıtımlarınızda daima müşteri memnuniyetine odaklanabilirsiniz. İşlerinizle birlikte toplu sms satışı yaparken en önemli nokta  müşteri veri tabanını hazırlamaktır. Veri tabanı ayarlamanızı yaparken müşteri alışveriş sıklıklarına göre veya harcama zamanlarına göre oluşturduğunuz sütünlar farklı sms metinleri ile birleştiğinde dönüş alabileceğiniz kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olur.

E ticaret siteleri toplu sms kullanımı diğer firmaların çalışmalarından   biraz daha farklı kurgulanmaktadır. Başarılı dijital pazarlama çalışmaları yapan firmalar çalışmalarında toplu sms kullanırken yapacakları tanıtımları detaylı şekilde incelemektedir. Toplu mesaj firmaları müşterilerine çoğu zaman sms gönderimleri hakkında öneriler sunmuyor veya dönüş istatistiklerini vermiyor. Firmanıza ait web sitenizde URL kısaltmaları ile verdiğiniz linkleri analytics içinde ölçümlemeniz mesajınızın başarı grafiklerini ölçmenize neden olacaktır. Yapacağınız çalışmalarda başarı grafikleri o kampanyaları daha iyi hale getirmenize yada yeni kampanyalar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Toplu sms kampanyalarını düzenlerken her yeni çalışmanızın gelecek dönem çalışmalarında istatistiksel verileri kontrol etmeniz büyük bir avantaj sağlayacaktır. Detaylı alışveriş ve istatistik kontrolü yaptığınızda firmanızla ilgili çalışmaları dönüş olarak daha başarılı konuma getirdiğinizi göreceksiniz.

Bu başarı diğer çalışmalarda sizleri yeni bir e-ticaret deneyimine kavuşturacaktır. Eğer e posta kampanyaları düzenleyen bir firma iseniz dönüşlerin her zaman aynı ölçüde başarılı olmadığını biliyorsunuz. Belirli nitelikteki çalışmalar için postaların mesaj içerikleri, gönderim tarihleri gibi bir çok değişkenin önemli olduğu da bilinir. Toplu mesaj kampanyaları düzenlerken de aynı etkileri hesaplayarak göndereceğiniz mesajlar kullanıcıların ilgisini çekecek ve web sitenize daha önceden alışveriş yapmış kullanıcılarınızın girmesini sağlayacaktır.

e ticaret siteleri toplu sms kullanımı
e ticaret siteleri toplu sms kullanımı

E ticaret siteleri için toplu sms kullanımı

 

 • Firmanızın sms kullanımlarında göndereceğiniz mesajları ayrı ayrı mesajlar ile kategorilendirin
 • İsime yönelik veya son alışverişe yönelik metinleri mesaj içeriğinde kullanın
 • Kullanıcının bir aksiyonu(link tıklaması, sepete ekleme vb.) olmadan aynı mesajı tekrarlamayın
 • İçeriği diğer firmalara benzeyen mesajlar kullanmayın
 • İknaya yönelik pazarlama cümlelerini kullanmak yerine sunduğunuz kampanya veya ürün ile ikna etmeye çalışın
 • Mesaj sıklıklarınızla içeriğinizi destekleyin
elektronik ticaret siteleri toplu sms kullanımı
elektronik ticaret siteleri toplu sms kullanımı

En Ucuz Toplu Sms Fiyatları

en iyi kalitede ucuz sms

En ucuz toplu sms fiyatları için bir çok firmadan fiyat teklifi aldınız ve karşılaştırmalar yapıyorsunuz. Bazı firmalar tekliflerinin içeriğine başlıklı sms için ayrı programlanmış sms için ayrı paketler ekledi. Bu sebeple karar verirken iyice şaşırdınız. Bazı firmalar şirketiniz için verdiği fiyat tekliflerinde içeriğe anlam veremediğiniz yazılım eklentilerini tavsiye etti. İleride sorun yaşadığınız durumlar olursa bu eklentileri satın almanız gerektiğini söyleyecek.

En ucuz toplu sms fiyatları serüveniniz şimdiden yorucu olmuşa benziyor. Gerçekten de bu satın alma süreci sanıldığından da zor. Hatta esas zorluklar siz satın almayı da tamamladıktan sonra gönderim sürecinde oluşuyor. Bazen numaralarınızın kategorilerinin ayrılmaması sebebiyle bazen göndermek istediğiniz mesajın harekete geçirici olmaması sebebiyle; dönüşleriniz beklediğinizden az oluyor, mesaj sandığınız kadar kişiye iletilmiyor, kampanya ölçümlemesi hakkında yeterli bilgiye ulaşamıyorsunuz. Sebepleri neredeyse sayılamaz çoklukta olan bir dizi şikayetle mesaj kampanyasını sonlandırıyorsunuz.

Mas gsm olarak toplu sms fiyatları verirken en ucuz mesaj paketlerini sağladığımızla ilgili her hangi bir garantimiz bulunmuyor. Firmamızın faaliyetlerinde başarılı olmasının tek sebebi gelecek yıllar için benzersiz çalışmalara yatırım yapmasıdır. Bu yatırım planını hazırlarken taviz vermediğimiz tek nokta, deneyimli çalışanlar ve yazılım teknolojilerinin tüm imkanlarından yararlanmak oldu. Firmamız satış departmanından, reklam departmanına kadar tam ölçekli bir satış süreci yönetimi sağlıyor. Bazen bu süreç başlıkları birlikte belirlediğimiz, iletilmeyen mesajları listelerden çıkardığımız ve web sayfasından dönüşleri kontrol ettiğimiz bir süreci kapsıyor.

Toplu sms fiyatları alırken ilk değerlendirme noktanız, satış sonrası hizmet olsun. Fiyat farkları arasındaki ikameyi değerlendirmeniz oldukça zor olacaktır. Öyle ki bazı firmalar düşük fiyatlı seçenekleri sizlere sunuyor ve gelecek alışverişlerinizde yükseltme yapabiliyor. Yada bilmediğimiz bir çok sebep, biraz ucuza mesaj alıp mesajlarınızın ulaşmaması riskini düşündüğünüzde zaten fiyatın sms satın alırken en önemli kriter olmadığını anlayacaksınız.

en ucuz toplu sms fiyatları
en ucuz toplu sms fiyatları

Zaman zaman şu kadar sms bu kadar fiyat gibi kampanyaları duyacak yada birebir fiyat teklifleri içerisinde okuyacaksınız. Mas Gsm sektörün diğer öncü firmaları ile birlikte mümkün olduğu kadar iş birliği yapmaktadır ve kendi geliştirdiği yenilikleri ilgili firmalara sunmaktadır. Aldığınız fiyat tekliflerini değerlendirdikten sonra Mas Gsm’i seçerseniz gelecek dönemlerde satışlar içerisinde de karlı bir alışveriş döngüsünde yer almış olursunuz.

Mas Gsm; satış, yazılım, muhasebe ve reklam departmanlarından oluşur ve reklam performanslarınızın maksimum seviyelere çıkartılması bizler için gündelik iş programında yer alan en önemli hedeflerden sadece bir tanesidir.

Toplu Sms Bayiliği Nasıl Yapılır?

Toplu sms bayiliği nasıl yapılır anlatmadan önce daha detaylı olarak sektörü tanıtmak ve işin detaylarını anlatmak isteriz. Müşterilerinin toplu sms reklamlarını göndermek isteyen bir firma olmak istiyorsanız ve toplu sms alanında telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermek istiyorsanız. Yapmanız gerekenler oldukça kolay diyebiliriz. Bu kolaylığı sabrınızla da açıklayabilirsiniz. Düşünün ki onlarca müşterisi olan ve aylık olarak sms satışlarını belirli bir noktaya getirmiş bir bayi oldunuz. Müşterilerinizin kullandıkları mesajlardan yarar görmeleri ve toplu sms fiyatları için tekrar ödeme yapıp kârlarını verimli olarak kullanabilmeleri bir süreçtir. Bu süreç genellikle kısa olmamaktadır.

Toplu sms reklamlarını kullanan firmalar yada kişiler genellikle dijital reklamların bir çoğunu denemiş ve toplu mesaj gönderme servislerinin incelikleri hakkında detaylı bilgiye sahip kişilerdir. Öyle ki eğer yeni bir satış danışmanı ile çalışıyor veya ilk defa toplu sms sistemleri üzerine kod yazan bir yazılımcı çalıştırıyorsanız, müşterileriniz çoğunlukla; onların ön göremediği isteklerde bulunacak, cevabını hazır olarak veremediği sorularla karşılaşacak yada iletişim problemi yaşayacaklardır. Tabi bu durumlardan şikayetçi olmanız veya telaşlanmanız gerekmiyor. Satış sürecinden işin yapıldığı sürece kadar her zaman bayilik oldaklı çalışan Mas Gsm bu sebeple bayilerin en çok tercih ettiği firmalar arasında yer alıyor.

toplu sms bayiligi veren firmalar hakkinda
toplu sms bayiligi veren firmalar

Toplu sms bayiliği nasıl yapılır ?

Toplu sms firmalarının tamamını incelediniz. Fırsat bulduklarınıza aklınızdaki soruların tamamını sordunuz ve onlarla iletişime geçtiniz. Biliyoruz halen aklınızda bazı soru işaretleri var ve işe nereden başlayacağınız konusunda halen kararsız duruyorsunuz. “Toplu sms bayilik al” diyen bir iş arkadaşınız varsa bile artık sorularınıza cevap veremiyor olabilir. Genellikle kâr hesapları sonucu girişilen toplu mesaj sistemleri işleri bir süre sonra işin detayları anlaşılmaya başlandıkça sorunlu hale gelebiliyor. Bu sebeple sms işine başladığınız andan itibaren aşağıdaki kurallara dikkat etmeye özen gösteriniz;

 • Tanıtım için gerekli olan kişisel veya ticari bilgileri müşterilerinizden almadan sms paneli üyeliklerini onaylamayın
 • Ücretleri ve faturaları teslim edilmeden hiç bir firmanın sms reklamlarını başlatmayın
 • Toplu sms bayiliği veren firmalar ile çalışıyorsanız, her ay raporlarınızı eksiksiz talep edin veya gönderin
 • Herhangi bir sebeple bilişim suçlarına sebep veren çalışma yapılmışsa emniyet güçlerinin işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli olan log kayıtlarını eksiksiz olarak tutun
 • Toplu sms çalışmaları yapacağınız müşteriler periyodik olarak sms gönderimi yapmak istiyorsa bu kullanıcılara yönelik gerekli çalışmaları önceden ekibinize bildirin. Sms gönderim saatlerinde işi uzaktan da olsa takip etmesi için bir çalışanınızı görevlendirin.