Toplu sms gönderme programı kullanımı

Toplu sms gönderme programı kullanımı anlatacağımız yazımız içerisinde, program haricinde işinize yarayabilecek ip uçları ile karşılaşacaksınız. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümüne bırakmanız, gelecek yazılarımızda odaklanacağımız bölümlere dikkat çekecektir. Bu ip uçları bir toplu sms kampanyasına başladığınız andan son mesajın gönderildiği ana kadar yapılacak tüm işlem basamakları hakkında genel fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Eğer çok fazla detaylara takılan biriyseniz, sms kampanyalarınızı daha iyi optime edebilmenizi sağlayacaktır.

Toplu sms fiyatları sayfamızı inceleyerek toplu sms paketlerinden birini seçip hemen sürecimizin ilk bölümüne başlayalım. Bu yazının yazıldığı 2017 yılı yaz aylarında 250.000 SMS fiyatı 2.200,00 TL olarak işlem görmektedir. Diğer toplu sms operatörlerinin paket fiyatlarını da karşılaştırarak ilk adımı atlatabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparken; mesajların ne kadar süre geçerli olduğu, iletim raporlarının detaylarını, danışmanlık süreçlerini, içerik yönetimi, yazılım api desteği gibi kısımları nasıl yapacaklarını anlatan bir detay talep edin. Bu aşamalardan sonra kararınız Türkiye’nin en iyi hizmet veren toplu sms operatörlerinden biri olan Mas Gsm olursa, panel üzerinden toplu mesaj ekranlarına ulaşacak ve yüklediğiniz kredi kadar mesaj iletme hakkınız olacaktır.  Mesajlar ile zaten iletişim bilgilerine sahip olduğunuz müşterilerinizle ilgili odaklı reklam yapabilmeniz ve reklamınızı harekete geçirme gücüne erişebilmek için yapmanız gereken sadece doğru adımları takip etmek olacaktır. Şöyle ki bir tur operatörü olduğunuzu düşünelim müşterilerinizin yoğunlukta yaşadığı illere dair gezi planları yaparak bu planları web sitesi linkleri ile satın almaya açabilirsiniz. Gerekli ve yeterli rezervasyon gelmesi sonucunda ise turu gerçekleştirebilirsiniz.

Diyelim ki bir e ticaret siteniz var fakat üye sayınız yüz binleri geçiyor. Her yeni gelen üründe veya her indirimde tüm kullanıcılara mesaj atmak çok da farklı bir satış çözümü olmayacaktır. Bir çok firma indirim yaptığı söyleyerek binlerce üyelerine mesaj atabilirler. Bu sebeple direkt satışı etkilemek istiyorsanız, son hafta satın alma işlemi gerçekleştirmiş müşterilerinize özel indirimler olduğunu belirten mesajlar gönderin. Eğer bu kullanıcılar tekrar  satın alma yaparlar ise daha sonrasında tekrar bir avantaj olduğunu belirtebilirsiniz bu sayede müşteri sadakatine önemli katkılar yapmış olacaksınız.