Hizmetler

İLETİŞİM

Toplu Sms

Toplu SMS sistemleri ülkemizde 90'lı yılların sonundan itibaren oldukça fazla talep gören bir reklam sistemidir. Toplu sms gönderimlerinde kullanıcıların bilgilendirici mesajlar alması ve okuduklarına dönüş yapmaları sms sistemlerini popüler hale getirmiştir. MAS GSM olarak yüzlerce memnun ve sürekli networkümüz ile reklamlarınızı doğru hedefe ve kitleye ulaştırmak için sürekli yenileniyor ve ülkemizdeki yasalara saygılı sms gönderim hizmeti veriyoruz. 

Firmaların anında yüzbinlerce kişiye mesajlarını ulaştırabildiği bir sistem olan sms reklamlarını; Toplu SMS tarifelerinden birini seçerek hemen başlatabilirsiniz. Diğer dijital reklam kanallarının yanında tamamlayıcı olarak SMS sistemleri kullanılabilir yada başlı başına Toplu SMS gönderimleri ile markanızın mesajlarını kişilere ulaştırabilirsiniz. Toplu SMS firmalarından çalışacağınız firmayı seçerken müşteri temsilcilerinin objektif bilgilendirmelerde bulunmasına önem veriniz. Soru ve sorunlarınızla ilgili müşteri temsilcilerine ulaşabilir olmanız firmaların kalite göstergelerinden en önemli parametreyi gösterir. 

Toplu SMS fiyatlarını kıyaslarken en önemli kriterin sms sayısı olması sizi yanıltmasın. Hedef kitlenize uygun olmayan SMS gönderimleri genellikle reklamınızın istenilen kullanıcılara ulaşmamasını sağlamakta ve firmanızın SMS sistemlerinden tam verim alamamasını sağlamaktadır. Toplu sms hizmetleri firmanızın doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için benzersiz bir çözüm olarak sunulmaktadır. Reklam kampanyalarınızı, özel gün kutlamalarınızı anında istediğiniz veya henüz markanızdan haberdar olmayan kişilere ulaştırmak için satış temsilcilerimizden gerekli desteği alıp başlatabilirsiniz. 

Toplu SMS Firmaları

NEDİR TOPLU SMS ?

Toplu SMS, internet üzerinden tek bir tıklama ile binlerce kişiye direk ulaşmanızı sağlayan bir iletişim çözümüdür. Toplu SMS ile müşterilerinizi bilgilendirebilir, öğrencilerinize veya velilerinize hatırlatmalar yapabilir, telefon listenizdeki kişilerin özel günlerini otomatik olarak kutlayabilirsiniz.

Toplu SMS

NEDEN TOPLU SMS KULLANMALISINIZ?

İşinizi geliştirmek ve gelirinizi arttırma konusunda personellerinizin, iş ve çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların önemi büyük. Sadece değişen rekabetçi ortama uyum sağlamak için değil aynı zamanda bu değişime yön vermek için de personellerinizin, iş ve çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların nitelikleri kritik bir öneme sahiptir.

Toplu SMS Şirketleri

TOPLU SMS AVATAJLARI ?

Toplu SMS, kurumlar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamakta.SMS platformu ile hızlı, kolay, etkili, güvenli ve işinize değer yaratacak kurumsal SMS iletişim çözümleri sunuyoruz.

Hızlı Üyelik
Abonelik Sözleşmesini Kabul Ediyorum
bool(false)