Hakkımızda

Yarının sms çözümlerini, bugün sunuyoruz!

BİZ KİMİZ

MAS GSM İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Bilgi Teknolojileri Kurumu (B.T.K) Tarafından Yetkilendirilmiş SENA Haberleşme Bilişim ve İnternet Hizmetleri TİC. ve SAN. AŞ.'nin Çözüm Ortağıdır. Hizmetleri alanında sektöre kıymet katmak ve Kurumsal SMS hizmeti sunmak üzere kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sanayi ve teknolojide oluşan gelişim ve değişimler, özellikle ulaşım, iletişim ve firmamızın da içinde bulunduğu informasyon teknolojilerinde ortaya çıkan yenilikler ve gelişmelerle beraber kalitesini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir kanı haline gelmiştir.

Müşterilerimiz kullanımı en kolay, en tecrübeli, hızlı erişime ve teknik servise haiz olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak alan kişi taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve devamlı gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Mas GSM, kaliteyi ve performansını devamlı geliştirerek pazar oranını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, AR-GE çalışmaları sayesinde hep bir adım önde olmayı başarmıştır.

Mas GSM, alan kişi odaklı çalışmalarında ekibine müşteri gibi düşünmeyi benimsetmiş ve müşteri memnuniyetini her konuda sağlamayı, başarıyı arttıranın ilk şartı olarak belirlemiştir. Bu gün itibariyle 23.865 müşteri portföyüne haiz Mas GSM; rakipleri arasında ön planda yer almıştır.